Theme Option

Theme
Custome Color 1
Custome Color 2
Box-Layout
Background Pattern
Background color
Menu Sticky
 • Nowy

  Santerra - tynk gliniany drobnoziarnisty biały 25kg

  (0) Reviews
  159,00 zł
  BruttoWysyłka do 10 dni
  9871items
  Ilość

  Ostatni raz ten produkt został zakupiony: 2023-06-02

    Dostawy i płatności

  Zapoznaj się z warunkami dostaw oraz płatności

    Zwroty i reklamacje

  Zapoznaj się z warunkami zwrotu oraz reklamacji

  Tynk składa się z białej gliny oraz kruszywa marmurowego o uziarnieniu 0-1 mm. Tynki te prezentują się subtelnie, są łatwe do nałożenia oraz obróbki. Jest to tynk uniwersalny – można go dopasować do każdej aranżacji wnętrza. W zależności od sposobu obróbki tynku, możemy uzyskać różnorodną strukturę – od gładkiej po chropowatą. Jest to sposób na stworzenie oryginalnej i ponadczasowej dekoracji ściany.

  Tynk gliniany drobnoziarnisty biały to zaprawa cienkowarstwowa, która pełni funkcję dekoracyjną wewnątrz pomieszczeń. Tworzy on minimalistyczną oraz gładką powierzchnię, dzięki czemu nasze pomieszczenia będą wyglądać subtelnie.

  Tynk gliniany marki Santerra można nakładać w podobny sposób jak tynki gipsowe czy cementowo-wapienne. Tynk ten można nakładać ręcznie lub z użyciem agregatu tynkarskiego np. Kaleta 151.

  Nasze Tynki występują w 12 kolorach i ich dwóch odcieniach, przez co każdy może dopasować kolor tynku do pomieszczeń w których będzie on aplikowany.

  Skład: Mieszanka kruszyw marmurowych o uziarnieniu do 1 mm, biała glina, metyloceluloza <0,5%

  Zastosowanie: Gliniana zaprawa cienkowarstwowa, dekoracyjna do użycia wewnątrz pomieszczeń. Do aplikacji ręcznej lub maszynowej.

  Opakowania i wydajność: - worek papierowy 25 kg (15 l zaprawy tynkarskiej - 5,00 m2 przy grubości warstwy 3 mm) - big-bag 1 000 kg (600 l zaprawy tynkarskiej - 200,00 m2 przy grubości warstwy 3 mm)

  Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu bez ograniczeń czasowych, chronić przed wilgocią. Podłoże: Podłoże powinno być nośne, wolne od zanieczyszczeń, odpowiednio chropowate i chłonne. Przeważnie tynk gliniany drobnoziarnisty biały aplikuje się na tynki gliniane podkładowe (tynk gliniany gruboziarnisty brązowy, tynk gliniany maszynowy 06), płyty Fermacell oraz prefabrykowane płyty gliniane. Po uprzednim przygotowaniu można zastosować tynk na podłożach takich jak płyty G-K.

  Przydatność do użycia: Tynk gliniany drobnoziarnisty biały można składować w odpowiednich warunkach bez ograniczeń czasowych.

  Aplikacja: Tynk gliniany drobnoziarnisty można nakładać ręcznie lub z użyciem agregatu tynkarskiego, np. Kaleta 151, PFT Swing it

  1.3.02
  9871 Przedmioty

  Opis

  Skład
  Glina biała
  Metyloceluloza
  Mieszanka kruszyw marmurowych o uziarnieniu do 1 mm
  Opakowanie
  Worek papierowy 25 kg

  Specyficzne kody

  No customer reviews for the moment.

  Write your review

  Santerra - tynk gliniany drobnoziarnisty biały 25kg

  KARTA TECHNICZNA

  Write your review

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  6 innych produktów w tej samej kategorii: