Theme Option

Theme
Custome Color 1
Custome Color 2
Box-Layout
Background Pattern
Background color
Menu Sticky
 • Nowy

  Santerra - Tynk gliniany strukturalny biały 25 kg

  (0) Reviews
  55,94 zł
  Brutto
  192items
  Ilość

  Ostatni raz ten produkt został zakupiony: 2021-12-02

    Dostawy i płatności

  Zapoznaj się z warunkami dostaw oraz płatności

    Zwroty i reklamacje

  Zapoznaj się z warunkami zwrotu oraz reklamacji

  Tynk gliniany strukturalny biały jest z pewnością jednym z najciekawszych tynków w naszej ofercie. Pod względem róźnorodności efektów jakie można uzyskać z jego użyciem, nie ma sobie równych. Idealnie gładkie i równe lub strukturalne, rustykalne powierzchnie, nie ma problemu. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia z realizacji z zastosowaniem tynku strukturalnego białego. Jest tynkiem bardzo uniwersalnym, można jednorazowo nałożyć warstwę od 3 do nawet 20 mm. Jest bardzo łatwy w aplikacji, obróbce oraz eksploatacji (naprawa ewentualnych uszkodzeń jest prosta i niewidoczna).

  Sucha mieszanka

  Zastosowanie: Gliniana zaprawa tynkarska gruboziarnista na bazie białej gliny do użycia wewnątrz pomieszczeń. Do aplikacji ręcznej lub maszynowej na wszystkich chłonnych podłożach lub z zastosowaniem nośnika tynku w postaci np. mat trzcinowych. Skład: Naturalna biała glina, kruszywo o uziarnieniu 0=3mm, metyloceluza.

  Opakowania i wydajność: big-bag 1,0t (570l zaprawy tynkarskiej, 38 m2 przy grubości warstwy 15mm) worek 25kg (14l zaprawy tynkarskiej, 1 m2 przy grubości warstwy 15mm)

  Przygotowanie zaprawy: Tynk gliniany strukturalny należy wymieszać z wodą (ok. 10-15%) do uzyskania idealnej konsystencji. Tynk gliniany można mieszać zarówno przy użyciu mieszarek ręcznych mieszadeł lub ręcznie.

  Podłoże: Podłoże musi byc nośne, suche, wolne od zanieczyszczeń, odpowiednio chropowate i chłonne.

  Tynkowanie: Tynk gliniany strukturalny może być nakładany ręcznie lub przy pomocy agregatów tynkarskich. Minimalna grubość warstwy tynku to ok. 5mm, zaś maksymalna ok 30mm. Po wyschnięciu jednej warstwy można nakładać kolejną.

  Czas przydatności do użycia: Tynk gliniany z białej gliny nie zawiera w swoim składzie chemicznych środków wiążących. Można bez obaw pozostawić taką mieszankę w wężach, czy agregacie tynkarskim.

  Schnięcie: Należy zapewnić warunki umożliwiające szybkie schnięcie tynku, odpowiednią wentylację pomieszczeń lub zastosowanie osuszaczy powietrza.

  1.2.01
  192 Przedmioty

  Opis

  Skład
  Glina biała
  Metyloceluloza
  Mieszanka kruszyw o uziarnieniu do 3 mm
  Opakowanie
  Worek papierowy 25 kg

  Specyficzne kody

  No customer reviews for the moment.

  Write your review

  Santerra - Tynk gliniany strukturalny biały 25 kg

  KARTA TECHNICZNA

  Write your review

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  13 innych produktów w tej samej kategorii: